Citrus Race, 3 şeritten oluşan ve oyuncu bu şeritlerde sağa sola hareket ederek tuzaklara çarpmadan meyveleri toplayarak en yüksek puan yapmasını hedefleyen bir koşu oyunudur.

Citrus Race

Hello Oyun’un kinect tabanlı olarak tasarladığı bir interaktif oyundur. Tuzaklardan kurtulmak için elinizden geleni yapın. Unutmayın ki sadece 3 canınız var!

// Hellooyun

CCitrus Race, 3 şeritten oluşan ve oyuncu bu şeritlerde sağa sola hareket ederek tuzaklara çarpmadan meyveleri toplayarak en yüksek puan yapmasını hedefleyen bir koşu oyunudur.

Oyuncunun karşısına oyun boyunca daha fazla puan kazanmasını sağlayacak boostlar çıkar. Bu boostları toplaması için tuzakların üstünden zıplaması gerekir. Oyuncunun yine oyun boyunca 3 canı vardır ve her tuzağa çarptığında bir can azalır.

F inish çizgisine ulaşan oyuncunun puanı hesaplanır ve en yüksek ise highscore listesinde ismi her oyun sonunda gözükür.

Citrus Race, kinect tabanlı bir interaktif oyundur. Televizyonun altında bir kinect sensör bulunur. oyuncunun sağa sola hareket etmesini, zıplamasını ve el hareketlerini algılayarak oyuncunun oyunu kontrol etmesini sağlar.


DİĞER ÇALIŞMALARIMIZ