Fire at Will ile dünyanın en iyi savaşçısı olma yarışına sende katıl fakat dikkatli ol, senin gibi bir çok yetenekli oyuncu bu savaşın içinde. Unutma bu oyunu öğrenmesi kolay ama uzmanlaşması zordur.

Fire At Will

Hello Oyun tasarımı olan fire at will oyunu ile isterseniz tek başınıza isterseniz de takım olarak savaşa katılabilir, oyundaki herkese meydan okuyabilirsiniz.

// Hellooyun

GOOGLE PLAY STORE İNCELE

Fire at Will ile dünyanın en iyi savaşçısı olma yarışına sende katıl fakat dikkatli ol, senin gibi bir çok yetenekli oyuncu bu savaşın içinde. Unutma bu oyunu öğrenmesi kolay ama uzmanlaşması zordur. Dünyadaki bir çok oyuncuya meydan okurken arkadaşlarınızıda oyuna çağırabilir ve birlikte takım savaşlarına katılabilirsiniz. Bu yarışta en iyi olmak için Team Deathmatch’de Delta ya da Bravo ekiplerinden bir tanesinde yer alabilirsin veya Deathmatch’te tek başına herkese meydan okuyabilirsin.

Game Features’da
Düşük silahlarla ustalaşarak gelişmiş silahlara sahip olun.
Özel odanızı oluşturarak arkadaşlarınızla birlikte savaşın.
Team Deathmatch ile takım savaşlarına katılın.
Deathmatch ile tüm oyunculara meydan okuyun.
5 dakikalık periotlarda en iyi savaşçı olarak isminizi hafızalara kazıyın.
2000 ratinge ulaşarak sadece profesyonel oyuncuların sahip olacağı Deagle + Knife özelliğini aktif edin.
Gelişmiş grafikler ve Ses efektleri ile aksiyonu hissedin.

Çeşitli silahlar(Deagle,Mp5,M87-T,M79,Stw-25,Sniper,RPG,Pro Knife)
Rahat ve kolay kontroller.

Multiplayer Oyun
Rating System
Highscore’da sıralamanız Rating’e bağlıdır. Öldürdüğünüz her oyuncu için 1 rating kazanır, öldüğünüzde ise 1 rating kaybedersiniz.(Bıçakla öldürdüğünüzde 2 rating kazanırsınız) Bazı silahları almanız için belli bir ratinge sahip olmanız gereklidir.
Game Cash Öldürdüğünüz her oyuncu için 75 cash kazanır, öldüğünüzde ise 25 cash kaybedersiniz.(Bıçakla öldürdüğünüzde 150 kazanır, öldüğünüzde 25 kaybedersiniz) Cashlerinizle silahlar kiralayabilir ve isminizi değiştirebilirsiniz.
Multiplayer Online Team Deathmatch Bravo ve ya Delta takımına katılın ve taktiklerinizle rakibi yok edin.
Multiplayer Online Deathmatch Herkesin tek olduğu bu modda aksiyonun en üst seviyede yaşayın.
Highscore En iyi savaşçıların listesinde yerinizi almak için ratinginizi devamlı yüksek tutmanız gerekli. Dünyadaki en iyi savaşçıları ve ülkenizdeki en iyi savaşçıları bu listeden takip edebilirsiniz.

DİĞER ÇALIŞMALARIMIZ